Підбір АКБ по марці авто

Підбір акумулятора по марці авто

 
Автомобільний акумулятор (акб, акумуляторна батарея) - це одне з найважливіших пристрій в будь-якому транспортному засобі, яке, попередньо накопичивши електроенергію, дозволяє автомобілю рушити з місця і забезпечує злагоджену роботу всіх задіяних систем. Як і всі пристрої, акб має певний термін експлуатації, який рано чи пізно закінчується. Тому заміна акумулятора це той процес, до якого повинен бути готовий кожен водій, якщо, звичайно, він знайомий з елементарними азами автомобільної справи. І щоб процес заміни пройшов вдало, необхідно попередньо в обов'язковому порядку провести грамотний підбір акумулятора по автомобілю, уникнувши в майбутньому вкрай неприємних наслідків.


Що необхідно знати, виробляючи підбір акб по авто

 
Сучасний ринок має величезний асортиментом різних автотоварів, що також стосується і автомобільних акумуляторів. І щоб прийняти правильне рішення при покупці акб, звичайно, потрібні певні знання і навички. Це особливо актуально сьогодні, коли підбір акумулятора онлайн стає найбільш доступним і популярним способом для більшості з нас.
 

Здійснюючи підбір акб по марці авто потрібно звертати увагу на наступні параметри:

 
 
Ємність.
Інформацію про потрібної ємності Ви без зусиль знайдете на колишньої акб або в технічній документації до Вашого автомобіля. Щоб в процесі експлуатації автомобіля не виникали перебої і проблеми - нова батарея не повинна поступатися в ємності попереднього пристрою, рекомендованого виробником автомобіля.

Пусковий струм. Цей показник безпосередньо впливає на працездатність, тому вкрай важливо враховувати рекомендації виробника Вашого автомобіля.
Розташування клем. Розташування і форма клем повинні відповідати заводським параметрам виробника, оскільки від їх відповідності залежить ефективність роботи, і, як наслідок, експлуатації Вашого автомобіля. Габарити акумулятора. Важливий фактор, оскільки найменше відхилення від норм може призвести до самих неприємних наслідків - від банальної нестикування контактів до замикання електросистем.
 
 
У нас, в інтернет-магазині TopStar, Ви завжди можете розраховувати на якісний і надійний підбір акумулятора в онлайн-форматі. Для зручності наших користувачів і покупців все акб розбиті по конкретним автомобільним маркам, що значно спрощує пошук потрібного агрегату.

Якщо Вас цікавить акумулятор певної торгової марки - на Ваш вибір акб таких ТМ, як Bosch, Varta, Westa, Volthor, Mutlu, TAB, Yuasa, RedHorse, Vega, Medalist, Exide, Ista і інші популярні бренди.
Акумулятор автомобільний, яка була обрана правильно і професійно, буде служити Вам гарантовано довго і надійно!
 

Як відбувається вибір акумулятора на нашому сайті:

Виберіть потрібну марку автомобіля.
Виберіть конкретну модель автомобіля.
Підберіть необхідний об'єм двигуна - і визначайтеся з вибором, Ваш акб очікує Вас!
 

Підібрати акумулятор по марці авто в магазині TopStar - Ваше просте і вдале рішення!

 
Наші фахівці завжди готові Вам допомогти професійною порадою і грамотної консультацією!