Акумулятори легкові, АКБ для легкових автомобілів

Знайдено: 0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Вантажні акумулятори - специфіка і особливості

 
Акумуляторна батарея є одним з найважливіших приладів в автомобілі, який відповідає за запуск двигуна і ефективну роботу всіх електричних систем. Вантажний транспорт завжди знаходиться в особливих умовах експлуатації, тому акумулятори для вантажних автомобілів - це специфічний вид акб зі своїми особливими характеристиками і параметрами. АКБ для вантажівок повинні мати високу надійність і продуктивністю, а так само повинні не просто легко заводити потужний двигун, але і без проблем обслуговувати транспортний засіб при необхідності. Тому дуже важливо зробити правильний вибір.
 
Купити вантажні акумулятори для вантажних авто - завдання не просте, але вирішуване, тим більше - в нашому інтернет-магазині «Topstar». Ви завжди можете розраховувати на допомогу, поради та рекомендації наших експертів. Отже, головне питання, яке хвилює більшість наших покупців: на які параметри потрібно звертати увагу, якщо необхідно придбати акумуляторні батареї для вантажних машин?
 

Акумулятор для вантажного автомобіля купити в Києві: що потрібно знати

 

АКБ для вантажних автомобілів повинні мати такі характеристики:

 
Мати високу ємність;
Володіти достатнім пусковим струмом;
Бути стійким до температурних перепадів;
Володіти міцним корпусом;
Бути стійким до зовнішніх вібрацій;
Володіти стійкістю до можливих глибоких розрядів;
Мати низький саморозряд;
Мати відповідну марку автомобіля полярність - пряму / зворотну.
 
Найголовнішим критерієм є ємність акумуляторної батареї. Зрозуміло, що вантажних автомобілів необхідно споживати набагато більше енергії, ніж легковим. Відповідно, ємність вантажних акумуляторів стартує від 120 ампер і доходить до 240 ампер. Перше, що треба зробити при підборі вантажного акб, це разобратся з необхідною для вас ємністю - вона вказується автовиробником в документації транспортного засобу. Якщо вказано 190 а / ч, то необхідно купити акумулятор 190 ампер, а якщо 140, то відповідно вам потрібен акумулятор 140 ач.
 
Якщо говорити про пускових характеристиках, то вантажним акумуляторів необхідно мати достатньо сили для запуску потужного силового агрегату, встановленого на транспортному засобі. Ці характеристики також завжди позначені в техдокументації автомобіля. Важливо пам'ятати ще про параметр номінального напруги - у нового акб цей показник повинен відповідати позначці попередньої батареї.
 
Ще один важливий момент: купуючи акумулятори для вантажних автомобілів, не забудьте звернути увагу на габарити нової акб. Адже місце під капотом - обмежена, а нова батарея повинна бути правильно розміщена і ні в якому разі не повинна хитатися. Це призведе до посилення вібрації, що негативно позначиться на роботі акумулятора.
 
Що стосується виду обслужіваемості, то тут вибір залежить від переваг водія і від умов експлуатації вантажівки. Ясно, що не обслуговуються акумулятор - це надійніше і зручніше, особливо з урахуванням габаритів автомобіля. Більш того, не обслуговуюча АКБ має досить низький саморозряд і відмінно переносить постійні навантаження. Але вибір - тільки за покупцем. У нашому інтернет-магазині в широкому асортименті представлені всі види акб - потребує обслуговування, що не обслуговуються і акб з порівняно новою технологією EFB.
 
Хочете купити акумулятор 190? Інтернет-магазин «Topstar» із задоволенням надасть Вам на вибір вантажні акумулятори 190, ціна яких Вам обов'язково сподобається, а широкий асортимент - навіть здивує! Залишилися питання? Звертайтеся до наших експертів, телефонуйте, запитуйте і питайте - ми завжди на зв'язку!
Загалом, вік живи - вік учись. Ми дуже сподіваємося, що вищевикладена інформація допоможе Вам визначитися з вибором свого легкового акумулятора. Якщо у Вас залишилися питання, Вам потрібна додаткова інформація або потрібна порада нашого експерта, телефонуйте - і ми обов'язково Вам допоможемо!