Акумулятори легкові, АКБ для легкових автомобілів

Знайдено: 1 - 12 серед 12 товарів
Номер: ak-19203
2830грн
2550грн
Бренд: TAB
Номер: ak-18545
3300грн
Бренд: SZNAJDER
Номер: ak-18541
2980грн
Бренд: VOLTHOR
Номер: ma-18485
5000грн
Бренд: BLIZZARO
Номер: ak-18421
2200грн
Бренд: MEDALIST
Номер: ak-18243
4050грн
Бренд: MEDALIST
Номер: ak-18238
2600грн
Бренд: KLEMMA better
Номер: ak-18229
3450грн
Бренд: Bosch
Номер: 0092S40070
3900грн
Бренд: Bosch
Номер: 0092S40080
3500грн
Бренд: Bosch
Номер: 0092S40250
3150грн
Бренд: Bosch
Номер: 0092S30020
2230грн

Акумулятори легкові: робимо правильний вибір

Акумулятор Вашого легкового автомобіля став погано тримати заряд? Насилу заряджається? На ньому з'явилися сліди пошкодження? Або на клемах навіть виступив білий порошок, що взагалі небезпечно для людського життя, оскільки свідчить про виділення сірководню ... Всі ці симптоми говорять про те, що прийшов час терміново купити акумулятор на легковий автомобіль.
 
Але як не розгубитися серед безлічі пропозицій і як вибрати акумулятор для легкового автомобіля? Щоб Ваша покупка була вдалою, необхідно враховувати експлуатаційні характеристики АКБ для легкових машин.
 

Купити акумулятор на легковий автомобіль в Києві і Україні: особливості вибору

 Для правильного вибору, в першу чергу, потрібно звернути увагу на такі характеристики:
1. Робоча ємність АКБ (оцінюється в ампер-годинах) - це здатність акумулятора подавати необхідний струм протягом певного періоду часу. Іншими словами, ємність АКБ показує, скільки саме електрики зможе батарея запасти, а потім - віддати. Чим вище буде цифра - тим більше можливості у автомобіліста. І, отже, чим більше авто і могутніше його двигун - тим більше потрібно ампер-годин. Якщо порівнювати акб одного типу, то чим вище ємність - тим більше габарити і вага батареї. Якщо Ви підбираєте заміну своєму акумулятора, то орієнтуйтеся на таку ж ємність, яка була в колишньому акб (згідно з технічною документацією свого автомобіля).
 
Наші покупці часто запитують про конкретні рекомендації при виборі ємності АКБ. Відповідаємо: для бензинових моторів існують такі параметри:
- При об'ємі двигуна до 1.6 л - зазвичай використовується АКБ ємністю в середньому 45 ампер.
- Якщо ж у вас автомобіль з об'ємом двигуна 1.6-2.5 л, то скоріше за все необхідно купити акб 60 ампер (А / ч) або ж 55 ампер.
- Якщо 2.5-3.5 л - 62-66 А / ч
- Якщо понад 3.5 л, то необхідно купити акумулятор 75 ампер і вище.
- А якщо двигун дизельний - до цього значення додаємо 10-20 А / ч.
 
При розвиненому комплексі споживання енергії (наприклад, при потужній аудіосистеми та інших сучасних наворотах) потрібна ще надбавка - в 5-10 А / ч, а ще краще - додатковий AGM-акб, який має мінімальну внутрішній опір і не боїться глибоких розрядів.
Важливо знати: не варто купувати акумулятор легкової машини із зайвою потужністю (наприклад, якщо був акб 60 ампер - не рекомендується купувати 65 ампер і тд.). Оскільки електромережу авто не була розрахована на більш потужний акб, то генератор просто не встигне / не зможе повністю зарядити акумулятор. Як наслідок, акб буде постійно наполовину заряджений, що погано позначиться на його стані і терміні експлуатації.
 

2. Пусковий струм - повинен відповідати зазначеному в документації або коливатися в межах норми.
3. Розташування клем - повинні відповідати знакам акумулятора.
4. Габарити.

Акумулятор для легкового автомобіля: що ще потрібно знати

На вибір легкового акумулятора ще можуть впливати наступні критерії. Залежно від матеріалу електрода, акумуляторні батареї для легкових автомобілів бувають:
розбірні / обслуговуються - характеризуються глибоким зарядом і невисокою ціною, підлягають ремонту і відновленню. Підлягають тривалому зберіганню в сухому стані. До недоліків можна віднести невеликий термін експлуатації і необхідність регулярної перевірки рівня електроліту.
Необслуговувані - мають повністю герметичний корпус і цілком звільняють власника від найменшого втручання. Перевагою таких акб є найбільший експлуатаційний період - понад 5 років. З недоліків - не підлягають ремонту.
малообслуговувані - проміжна ланка між обслуговуються і не обслуговуються. Термін експлуатації - близько трьох років. Підлягають ремонту і відновленню. Перевіряти рівень електроліту досить раз на рік.
 
Потрібно відзначити, що сучасний споживач все частіше віддає перевагу максимальній простоті і мінімальної турботи навіть за умови додаткової оплати. Тому в продажах лідирують саме обслуговуються моделі акб для легкових машин.
 

Також, до важливих і вимагає уваги показників відносяться:

 Ну і, звичайно ж, важлива ціна акумулятора. Хочемо нагадати, що в нашому магазині "ТопСтар" ви можете купити акумулятор з доставкою і по самій вигідною ціною.
 
 І остання порада: навіть якщо Вам треба купити акумулятор 60 ампер, найпопулярніший і ходової акб, обов'язково враховуйте особливості Вашого автомобіля. Як показує практика, цей нюанс іноді не беруть до виду навіть досвідчені автомобілісти: європейські виробники плюсову клему в акб завжди розташовують праворуч. В автомобілях ж радянського походження плюсова клема знаходиться праворуч. Також, майте на увазі, що азіатські батареї, як правило, мають менші габарити і більш тонкі клеми.
Загалом, вік живи - вік учись. Ми дуже сподіваємося, що вищевикладена інформація допоможе Вам визначитися з вибором свого легкового акумулятора. Якщо у Вас залишилися питання, Вам потрібна додаткова інформація або потрібна порада нашого експерта, телефонуйте - і ми обов'язково Вам допоможемо!
 
Вдалих Вам покупок і надійних придбань!